Megoldott

Szemét a MOL kút területén.

Anonim Járókelő

Tisztelt Benzinkút-üzemeltető!

Kérjük a területükön már napokkal korábban elhelyezett zsákos hulladékot kezeljék, igencsak demotiváló ilyen környezetű kútnál tankolni.
Köszönöm

Probléma helyszíne
F3PV+CG Budapest Magyarország
Szemét a MOL kút területén. bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemét már nincs ott. - bejelentő
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett szemetes

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület OVZRT Óbudai Vagyonkezelő NZrt.
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MOHU Budapest Zrt.
    Örs vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére