Válaszra vár

Elporladt járdaszegély a Monda utcában

A járdaszegély hiányzik, egyre nagyobb lyuk a járdán

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Monda u. 5

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Faluvégi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Egy lyuk jelent meg az esőzések hatására

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Bíró utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Csaba Utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére