Válaszra vár

Telítődött és eldugult vízelvezető árok

Anonim Járókelő

A XVII. Ker. Esztena utcàban a Gyergyószentmiklós utcàig tartó szakaszon az esővízelvezető àrok hosszú szakaszon el van tömődve, tele szeméttel és növényi hulladékkal a pangó víz bűze jól érezhető annak közelében. Mivel a Köröstói utca felől ide folyik le a víz, célszerű lenne a nagy tavaszi esők előtt kitisztítani az elvezetőt mert itt amúgy is problémàkat okoz a csapadék a talaj szerkezete miatt!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Esztena u. 3

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére