Megoldott

Régóta nem mozdult

Anonim Járókelő

Ez az ezüst jármű 8 hónapja nem mozdul, foglalja a helyet

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Koszta József u. 33

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönjük
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű a Nagy Jenő utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Nagy Jenő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Mégane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Sashegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Hegyalja út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére