Megoldott

Hiányzó fa

Évekkel ezelőtt kivágták a fát a XII. ker. Dániel út 20. előtt, pótlására azóta sem került sor.
Kérem, segítsenek pótolni.

Köszönettel
Novotny Tamás

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Dániel út 20

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Beültették az új fát.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A fahelyet felvettük az ültetési listánkra.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:
    Molnár Viktória

    2022. jún. 17. dátummal, 19:51 időpontban Jarokelo.hu írta:

    
    Tis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    útra ránőtt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Gyógyfű utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Fa hely a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kútvölgyi lejtő, Traumatológia (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leszakadt korfaht faag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiszely Andras
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Határőr út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére