Megoldott

Törött tűzcsap(?) elzáró fedèl

Kérem, cseréljék ki a képen látható fedelet!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösmarty u. 2a

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélve.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Elmozdult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére