Megoldott

Margit-szigeti kukák

Anonim Járókelő

Sem kapacitásban, sem "varjú biztosságban" nem megfelelőek a kukák. Az ürítés gyakoriságátóp nem is beszélve.
Az egész sziget úszik a szemétben.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 1308-Hajós Alfréd Uszoda

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a hétvégi nagyszabású rendezvény után az egész szigeten hatalmas mennyiségű hulladék maradt. A szervezők nem rendeltek takarítást a rend
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

  • Princz László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lehetne gyorsabban cselekedni ? uszik egész város szemétöl itt van hétfö 10 óra mindenhol szemét van
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöldhulladék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz nő a műfűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére