Megoldott

Csepel - buszmegálló firkák - Szent István út (35,,36, 159)

Anonim Járókelő

Sajnos az EPAMEDIA Hungary Zrt. nem megfelelően tartja karban a budapesti megállóhelyeket. A létesítésre Budapest területén többnyire csak ők jogosultak, de az állapotok annyira siralmasak, hogy még a belvárosi részeken is lepusztult buszmegállókat lehet látni. A helyzet Csepelen pedig szinte reménytelen... Sajnos akik a rongálást művelik nem is fogják fel, hogy végső soron a saját pénzüket is kidobják az ablakon.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tudom azóta helyrehozta ezeket a várókat a PUBLIMONT!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (987)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A konkrét helyszín a XXI. kerület 35-ös
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működő indulást jelző óra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Szent Imre tér H (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Poloskákkal teli lámpabúra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ajtó hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szebb városért
    Illetékes: Volánbusz
    Budapest, Tejút utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére