Megoldott

Körülbelül 3 hónapja áll egy roncs az utcán

Körülbelül Szilveszter óta áll egy roncs az utcán, XVIII. kerület Nagybánya utcában. Valószínűleg szegény balesetet szenvedett. Azóta csak fogy belőle az anyag, de nem lett szebb a látvány.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Nagybánya u. 88

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bede Adam hozzászólt a bejelentéshez.

    Már elszállították. Megoldva.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    18. kerület Losonc utca - Opel Zafira

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Losonc utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Több hete itt parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Sina Simon sétány (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére