Megoldott

Jelentős mennyiségű hulladék a híd alatt

Anonim Járókelő

Nagy mennyiségű bezsákolt hulladék és egy matrac van a híd alatt, az É-D irányú bicikliút melletti részen.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Árpád híd

Hozzászólások

  • Malomsoki Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt nincs valami tárfigyelő kamera, ami odalát? Ez nem háztartási mennyiség, komoly büntetést érdeme, aki odapakolt...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a szemetet, köszönjük!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sok a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit-sziget (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére