Megoldott

Veszélyes felnőtt fitness eszköz

Az Andor Iskola Énekzenei iskola előtt lévő felnőtt fitness eszközök közül az egyik életveszélyesen elkezdett mozogni. Mivel itt főleg gyerekek játszanak. (Fura is, hogy egy iskola előtt miért felnőtt “játszótér” van).

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Mókus u. 2

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Zoltán!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Székely Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a hathatós segítséget!
    A problémát megoldották az illetékesek, már újra biztonságos a sporteszköz!
  • Székely Zoltán visszajelzésére vár.

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00098561 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy az Ön által említett Budapest, Mókus utcai fitnesz park hibás eszközeinek javítását szerződött partnerünkt...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé ügyintézés céljából.

    Érdemi válaszadásig valamint intézkedésig türelmét kérj
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Székely Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem lehet elférni a fa alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Locsolórendszer a járdát locsolja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére