Megoldott

Kátyú az utat keresztező kerékpárúton

Kátyú alakult ki az utat keresztező kerékpárúton. Kérem a burkolat javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 238

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő visszajelzése alapján
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva, köszönöm.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: OMV Hungária Kft

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "OMV Hungária Kft"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régóta nem javított kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sok-sok kis kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére