Megoldott

Törött közmű fedő

Anonim Járókelő

Diószegi Sámuel 28 szám előtti vízközmű fém teteje törött, kisgyerekeknek, állatoknak veszélyes lehet. Kérjük javítását!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 26

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélve.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest József körút 69. fszt. 1 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ludovika tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Népliget M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére