Megoldott

Letört tábla

Anonim Járókelő

Valaki egy közmű táblát sem kímélt a nagy plakátrombolás közepette.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző utca

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszahelyezve.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Elmozdult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére