Megoldott

Beeső fedlap

Anonim Járókelő

Tisztelt FV!

Kérem a nemrég műanyag fedlappal pótolt fedél acél anyagúra cserélését vagy a csapszekrény cseréjét, mert a műanyag fedél beesik a házba.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csikó stny. 15

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték a szekrényt, köszönöm!
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent László utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére