Megoldott

Elhagyott roncs

Elhagyott roncs foglalja a parkolót és nehezíti a busz megállóba közlekedését.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőris u. 18

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen.
    Az ügy lezárható.
  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A tulajdonos a felszólításunkat követően elszállította a gépjárművet.

    Tisztelettel:

    Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    b
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Micra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közlekedésre alkalmatlan gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére