Megoldatlan

Bolt melletti állandó "szemétdomb"

Anonim Járókelő

A 1214 Bp. Bánya u. 25. melletti és mögötti zöld terület, a ház környezete sajnos állandó szemetelés céltáblája, beleértve az erkély alatti területet is.

Szeretnénk ha a bolt környezetében megszűnne az állandó szemetelés, meg kellene tisztítani a területet, az őszi faleveleket végre el kellene hordani, kamerát, szemeteseket kellene kihelyezni annak érdekében, hogy a lakók ne egy szemétdombon, feles üvegeket kerülgetve éljenek és mozogjanak a ház körül... Ezt a szemetet nem a lakóközösség dobálja el, hanem a bolt vásárló közönsége.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Bánya u. 25

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A 1214 Bp. Bánya u. 25. melletti és mögötti zöld terület, a ház környezete sajnos állandó szemetelés céltáblája, beleértve az erkély alatti területet is."-ról "A 1214 Bp. Bánya u. 25. melletti és mögötti zöld terület, a ház környezete sajnos állandó szemetelés céltáblája, beleértve az erkély alatti területet is. Sze...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A gondnok feladata a boltban vásárló alkoholisták által eldobált szemét összeszedése? Nem hiszem. Máshol is van bolt, de nem néz így ki a környezet. Valami elrettentés kell pl. kamera és büntetés. Na...
  • Prinzessin Princesse hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez sajnos a ház feladata mert az előkertek rendben tartásáért a gondnok felel
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szél pedig hordja szét az erkély alá és a ház köré.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretnénk ha a bolt környezetében megszűnne az állandó szemetelés, meg kellene tisztítani a területet, az őszi faleveleket végre el kellene hordani, kamerát, szemeteseket kellene kihelyezni annak érd...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását, fejtsd ki, mit szeretnél, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony mu...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kidobták

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére