Megoldott

Billegő fedél

A 17. kerületi Csongrád utca - Debercsény utca sarkán az útkereszteződésben egy az aszfaltba beépített közmű fedél billeg, nincs rögzítve, lejár. Ez ha kiesik a helyéről, balesetveszélyessé válhat mind az autósok, mind a gyalogosok számára. És akár rongálhatja is a fedél alatt lévő dolgokat.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Csongrád u. 34

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottnak tűnik.
  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Ennél a zárnál a piros helyes, valószínű "javították", azért került felülre a másik oldala, de célszerű lenne visszacserélni az eredeti acél zárfedélre, mert ez így tényleg nem szerencsés.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Für Evelin hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon már a fedél piros része van felül, valaki megfordíthatta. Ugyanúgy billeg, vagy még jobban.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy ez a kék színű fedlap a vízművekhez tartozik.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Evelin!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Für Evelin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Vizes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Földműves utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Vízmű fedele

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Légszesz utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Beszakadt fedelű közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére