Megoldott

Parkolónak használt kerékpárút

A Bartók Béla út Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium előtti részén a záróvonallal jelzett kerékpársávon rendszeresen 3-4-5 autó parkol.
Többször próbáltam udvariasan jelezni az ott várakozóknak, hogy kerékpárúton állnak, de egyáltalán nem érdekli őket - valamelyik reggel egy apuka a rendőrrel is nekiállt vitatkozni, amikor az szólt neki, hogy nem állhat meg ott.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 141

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Mellékelten küldjük a bejelentésével kapcsolatos tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Zsirai Viktória bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére