Megoldott

Veszélyes villanyvezeték - Elbontott esőbeálló

Anonim Járókelő

József A. és az Október 6. utca sarkán a buszmegálló esőbeállót elbontották és a földből veszélyesen áll ki a villanyvezeték.
Tekintve, hogy játszó park található a közvetlen közelben talán az illetékeseknek intézkedni kellene fokozottabb érintés védelemről.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Október 6. u. 4

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Repedt üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acsai Milán
    Illetékes: JCDecaux
    Széchenyi rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Buszmegálló pad kitörése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére