Megoldatlan

Piros Suzuki

Hónapok óta leengedett kerékkel, (nem használt) kapubejáró előtt lerakva, rendszámmal ellátott piros Suzuki.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 38

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az iletékes válasza alapján.
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közterület-felügyelet intézkedést a géplocsival kapcsolatban az alábbiak miatt nem tud alkalmazni:
    -A gépkocsi rendelkezik rendszámmal, így az elszállítására nincs mód,
    -kapubeá...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazdátlan autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Reanault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Vágás utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére