Megoldott

Megrongálódott buszmegálló

A XVIII kerület Fiatalság u.-i buszmegálló székét megrongálták.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Fiatalság utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Jellasics Kriszta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére