Megoldott

Elhagyott autó

Nincs rajta rendszám

Probléma helyszíne
Budapest Körvasút sor

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez zugló.Honlapjukon szerepel,hogy elszállították.
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ghira Zsófia!

    A bejelentett gépkocsi nem a XVI. kerületi köztrerület-felügyelet működési területén van.

    Közter
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazdátlan autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Reanault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Vágás utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére