Megoldott

C17 BKK automata rongálás

Valamelyik szomorú életű megint megrongálta ezt az automatát.
Üvegbetörés és graffiti is...
Rákoscsaba - Csaba Vezér tér - C17

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva lett :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Észrevételét köszönjük, a javítás és a graffiti eltávolítása folyamatban van. Üzemeltető partnerünk a megrendelt „pótkijelzőket” nem kapta meg a gyártótól, emiatt a tervezett időpo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Nagy Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    MHU-779

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére