Megoldott

Elhagyott jármű.

Anonim Járókelő

Régóta magára hagyott jármű, kérjük ellenőrizni hogy megfelelő feltételekkel tartózkodik-e a közterületen, ha nem akkor kérjük elszállítani, hogy ne foglalja a helyet az estlegesen többi parkoló jármű elöl.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Katona József u. 17

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A járművet elszállították, vagy elvitte a tulajdonos. Köszönjük a segítséget.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére