Megoldott

Közműakna fedlap hiánya

A Citadella mellett található Cerka-firka játszótér déli oldalán kb. 2 hónapja széttörött egy közműakna fedele. A közműaknát ezután elkerítették, de csak műanyag szalaggal, amit a szél már szét is tépett. Álláspontom szerint a nem fedett közműakna a játszótéren különösen balesetveszélyes, hiszen igen sok kisgyermeket hoznak ide játszani.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, F2PV+48

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó hír: megoldódott, pótolták a fedlapot!
  • Tóth Lívia hozzászólt a bejelentéshez.

    Attól tartok, ehhez semmi köze a FŐKERT-nek. Az E-közmű térkép alapján a villamosenergia ellátáshoz kapcsolódik. Így vagy BDK vagy ELMŰ.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Befejezetlen közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fegyvernek utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Vegyész utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére