Megoldott

összetört telefonfülke

összetört telefonfülke

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 40

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentésben szereplő hibát javítottuk.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hegyes fém a fedlap közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vágány utca / Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Magyar Telekom
    Béke utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére