Megoldott

Lónyay utca Kálvin felőli végében obszcén graffiti

Lásd a képeket, a megjelölt helyen.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lónyay u. 6

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink letakarították a várót!

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Nagy Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: JCDecaux
    Gubacsi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére