Válaszra vár

Felismerhetetlen, felesleges tábla

Tisztelt Illetékes!
Rákoscsaba vasútállomás mellet, a B+R melletti területen van egy régi, teljesen rozsdás tábla ami ma már semmilyen szerepet nem tölt be, viszont nagyon nem esztétikus. Kérem, hogy ezt bontsák el!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 62

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ritka ocsmány. Hogy nem tűnt fel senkinek, amikor felújították az állomást?...
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 96985 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő tábla üzemeltetésével kapcsolatban Részvénytársaságunk nem illetékes.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Ig
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem belátható út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Itt maradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére