Megoldott

Utcára kidobott WC és ülőke

Utcára kidobott WC és ülőke. Az elkövetőt nem szeretném minősíteni....
Viszont ki lehet deríteni, mert a Keszkenő utca és a Szent László utca sarkon van egy térfigyelő kamera, ami pont oda lát. Ha kideríthető, büntetést érdemel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Keszkenő u. 44

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt. :-)
  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították. Megoldódott.
  • Járókelő Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Anita!

    Köszönöm a reagálásod.
    Felfoghatatlan, valaki ezt hogy gondolta.....
    Remélem a feljogosított hivatal kideríti az elkövetőt a térfigyelő kamera alapján. Amennyiben felismerhető, könnyű m...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyönyörű.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Járókelő Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tüzér utca sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mágnás Miska
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dózsa György út 55. (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére