Megoldott

Firkás váró

Tisztelt JCDecaux!
A külváros irányú, Aquincum H nevű buszmegálló váróját több firka is rondítja. Kérem, hogy ezeket mossák le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Aquincum H

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink letakarították a várót!

    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Ürömi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Illetékes: JCDecaux
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Hősök tere (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére