Megoldatlan

A Duna pláza előtti térről hiányzik pár pad

A Duna pláza és a Váci út között egy hatalmas üres aszfaltozott tér terül el. Innen nagyon hiányzik néhány pad.

Kedves város, tegyenek ki pár padot és aszalt!
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 178

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna Plaza

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna Plaza

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Duna Plaza"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Dankó Csilla
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00096618 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Horváth Gazsi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére