Megoldatlan

Elhajított betonkocka + megrongált fa

FRISSÍTÉS 2022.02.25.

Az Önkormányzat nem illetékes.

---

Tisztelt Ügyintéző,

Valaki "elhajított" egy betonkockát, ami azt a célt szolgálná, hogy ne parkoljanak autók a 11. kerületi Pálinkás Antal utcában. Lehet nekimentek autóval, de akkor is nagyon furcsa helyre esett, ugyanis megrongált egy fát és a fát tartó elemeket, a hátomszög alaku karót is, ami eltört.

Kérem helyezzék vissza a betonkockát a helyére (én nem bírtam el egyedül) és tegyék rendbe a fa sérült karóját, pótolják a törött elemeket.

Köszönettel,
Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pálinkás Antal utca 4

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Szabolcs!
    Köszönjük, hogy visszajeleztél, azonban az ügykezelési szabályaink értelmében az 1 évnél régebben beküldött és lezárt ügyeket nem nyitjuk újra. Kérjük, a probléma jelzéséhez és megoldá...
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos itt a kockakövet még mindig nem tették a helyére. A Pálinkás Antal utcában és a Szedersor utcában sok helyen el van törve még mindig fákat tartó támaszték. Több mint két éve lett lejelentve.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző, Tisztelt Önkormányzat. Nem történt előrelépés az ügyben. Még mindig így nézett ki az utca, mikor legutóbb ott jártam. Kérem jelezzék az illetékeseknek, vagy adjanak felvilágosítást...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Sárfy Krisztina

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtem a Sasad Liget részére a sarfy.krisztina@sasadliget.hu e-mail címre.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző, Valaki "elhajított" egy betonkockát, ami azt a célt szolgálná, hogy ne parkoljanak autók a 11. kerületi Pálinkás Antal utcában. Lehet nekimentek autóval, de akkor is nagyon furcsa helyre esett, ugyanis megrongált egy fát és a fát tartó elemeket, a hátomszög alaku karót is, ami eltört. Kérem helyezzék vis...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. február 23., szerda 18:38
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4

    ___________________________...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Pataky Szabolcs!
    Hiv.sz: JAROKELO-BUDAPEST-00096386

    A 2022. február 10. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére megküldött bejelentésével kapcsolatosan mellékletben küldöm a válaszlevel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Toklász van a kutyafuttatóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelenföld (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére