Megoldatlan

Elhagyott eszközök

Tisztet Illetékes!
Az Europe Tower irodaház (Erste épület) és az Árpád híd közötti területen több otthagyott eszköz is kallódik, 4 db térkő és 4 db elhagyatott oszlop (az egyik a zebra túloldalán). Kérnem, hogy ezeket szállítsák el!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő utca / Árpád híd

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlopokat elszállították, de a térkövek továbbra is ottvannak
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott szőnyeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pap Károly utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ad hoc lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére