Megerősítésre vár

Felesleges tartóoszlopok

Tisztelt Illetékes!
A Balassi Bálint utca végén, a Képviselői Irodaház mögött lévő fa mellett ott hevernek a tartóoszlopai, amikre valószínűleg már amúgy sincsen szüksége a mérete miatt. Kérem, hogy szállítsák el ezeket!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Balassi Bálint u. 27

Hozzászólások

  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Ügyintéző: Dankó Csilla
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00096334 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére