Megoldott

Elhagyott biciklironcs a járda közepén...

Az Ignotus utca (XII. kerület, 1122) elején egy valaha-bicikli van egy villanyoszlophoz bilincselve. Amit el lehetett vinni, már régen elvittek róla, de a bilincs a vázat és néhány maradékát még örök időkre oda fogja rögzíteni, hacsak...
Előre is köszönjük, ha az illetékesek egy flex segítségével (nem lesz könnyű a profi biciklizár levágása, de mégis) eltávolítják az útból.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Ignotus u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Thaler Gyorgy hozzászólt a bejelentéshez.

    Az "ügy" nem megoldatlan! Éppen ellenkezőleg, bárki is volt az illetékes, jött és pár hete levágta a biciklironcsot. Köszönjük mindannyiunk nevében.
    TGy
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Thaler Gyorgy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra a kaszás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Mázsa utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére