Megoldott

Graffitis táblák

Tisztelt BKK!
Az Árpád hídon lévő, Buda irányú, Népfürdő utca / Árpád híd nevű buszmegálló táblái graffitisek. Kérem, hogy fessék le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő utca / Árpád híd

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003388-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00096185

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy szakterületünk munkatársa...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl hangos négyes metro

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Berzsenyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt korlát

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zsivora park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére