Megoldott

Uszító felirat a kukán

Tisztelt FKF!
Az Újpest irányú, Sporttelep nevű buszmegálló hulladékgyűjtő edényére uszító feliratot írt valaki. Kérem, hogy minél előbb mossák le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Sporttelep

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • L Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Lecserélték a kukát.
    Üdv,
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Eh, megint ez az agyhalott...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    graffitik a kolostor romoknál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit-sziget (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Angyalföld vasútállomás (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére