Megoldatlan

Védőkorlát megnyomva

A Bp. XVII. Ker. Gózon Gyula és XXI. Utca sarkán lévő védőkorlát meg van nyomva már jó ideje, egy következő kicsúszó gépkocsit már nem lesz képes feltartóztatni.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XXI. u. 20

Hozzászólások

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Rákosmente Önkormányzata számára ismert a Gózon Gyula-, és a XXI. utca sarkán lévő védőkorlát hibája. Sajnálatosan, az elmúlt év folyamán nem találtunk megfelelő szakkivitelezőt,...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Rudnyánszky Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez azóta is ugyanígy néz ki, mióta bejelentettem.
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Rudnyánszky Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma, 2022-06-09-én megnéztem - semmi változás nem látható.
  • Rudnyánszky Ádám visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett terület, illetve a hivatkozott korlátok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből továbbítottuk a bejelentést XVII. kerület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rudnyánszky Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére