Megoldott

Törött üveg a telefonfülkében

Kelenföldön, az Etele út 69.-nél található telefonfülkének az alja üvegszilánkos, azt hiszem, már hetek óta. Gondolom, ki kellett cserélni a fülke betört üvegét, de a törmelék egyelőre ott maradt.

Kérhetnénk az üvegszilánkok soron kívüli eltakarítását?

Nagyon köszönöm az intézkedést és a rendbetételt!

Üdvözlettel:

Frank E.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 69

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Frank E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak most jelzem, de hamar elvégezték a söprést (a nagyjáét).

    Szeretném kérni a megoldottá minősítést.

    Köszönjük a munkát és a közvetítést!
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Frank E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Undorító telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ruhák a kerítésen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére