Megoldott

Betört üvegű telefonfülke

Betörték az üvegét a telefonfülkének.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 55

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést és munkát!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A hiányzó üveget pótoltuk, az üvegtörmeléket eltávolítottuk.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lyukas közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére