Megoldott

Tavalyi karácsonyfák az utcán

Anonim Járókelő

2022 Februárban (!) a tavalyi karácsonyfák még mindig az utcán vannak.

Érdeklődni szeretnék, hogy tervezik-e valamikor elszállítani a kitett zöld hulladékot?
Érdeklődni szeretnék, hogy fizet-e közterület foglalást a szemétszállításért felelős szerv a II. kerületnek?

Helyszín: II. ker. Kút utca - Buday László utca sarok, Buday László utca - Rózsahegy utca sarok

Köszönettel,

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kút u. 1

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az FKF innen már elszállította a kidobott fenyőfákat.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos, szemetes közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Már régóta szemetes és megoldatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére