Megoldott

Kopott fedlap

Anonim Járókelő

Kopott fedlap a Muskotály utcában

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Muskotály u. 1c

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rosszul láttam, mégse oldódott meg. Újra küldhetnénk az új jobb képpel?
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra állítható
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a jelzést! A fedlap kerete ép, szerkezetileg stabil, azonnali cserét nem igényel. Időben ütemezett feladatok listájára felvettük.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap - Villányi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére