Megoldott

Leesett darab

Az utcai lámpa tartóoszlopán a takaró fedél leesett. A lámpa a XVI.ker. Újszász u. Pilóta utcai /Örs vezér tere írányába/ buszmegállójában van
Kérem kedves Illetékest a megjavításra.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 84

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • H. Annamária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére