Megoldott

Firkás menetrend tábla

Tisztelt BKK!
Az Árpád híd irányú, Népfürdő utca / Árpád híd nevű busz és trolimegalló táblái firkásak. Kérem, hogy fessék le őket!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő utca / Árpád híd

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Lefestették, köszönöm!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád Városközpont M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyűlöletbeszéd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy T
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Opera, földalatti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Opera (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére