Megoldott

Távközlési kábel és elosztó doboz nem megfelelően rögzítve

1025 Bp. Törökvész út 103. előtt a villanyoszlop csere után a távközlési kábel és elosztó doboz nincs megfelelően az oszlophoz rögzítve. Digi érintett.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 98a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyorsan kijavították a problémát.
    Köszönöm. A jegy lezárható.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: DIGI
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közműakna-fedél sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Széttört beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére