Megoldott

Leesett lámpatest

A gát tetején az egyik lámpatest leesett.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Példás módon azonnal megoldották, köszönjük!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor megint tanultam valamit: BDK=Budapesti Dísz-és Közvilágítás Kft.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Már értesítettük a BDK-t
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    :(

    Akkor most ki fogja az ELMÜ-t értesíteni?
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, Wéber Tamás a Városüzemeltetési Főosztályról nem tudta, hogy hová kell küldeniük...
  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A "Leesett lámpatest" című bejelentéssel kapcsolatosan tájékoztatjuk Önöket, hogy
    a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. tevékenységi körébe nem tartozik a budapesti közvilágítás.

    Tisztele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    @Mura-Mészáros Péter
    Persze így van ahogy mondod, de így az ELMŰ leszámlázhatja az FCSM-nek a munkadíjat is. Ha az övék lenne, akkor ugye az nem lenne. Persze ezt csak én feltételezem :)
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt azért nem hiszem, hogy ők fogják megcsinálni. Ha a terület hozzájuk tartozik, ők fogják megrendelni az ELMÜ-től.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztos én vagyok a hülye, de a közvilágítás nem az ELMÜ-höz tartozik, még akkor is, ha gáton van? Így aztán biztosan "gyorsan" meg lesz csinálva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A bejelentést továbbítottuk az FCSM felé.

    Wéber Tamás
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lestyán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére