Megoldatlan

Szabálytalanul parkolók

FRISSÍTÉS 2022.03.12.

Bejelentő hozzászólása:
"Sajnos ezt csak pollerekkel lehetne megoldani, az esti órákban, mikor már a közteresek nem járják a várost úgyanúgy feláll a képen látható fehér furgon a járdára."

---

FRISSÍTÉS 2022.02.04.

Budapest Közút válasza:
"A tárgyi útszakaszon, valamint a járdán a megállás és a várakozás nem megengedett, erre vonatkozó jelzőtábla a 79. számnál található. A megállást tiltó, sárga színű festést az idei évben felújítjuk.
A járda rossz állapota miatt, annak teljeskörű javítása után látunk lehetőséget a régi parkolásgátló oszlopok pótlására és újak telepítésére.

Megjegyezzük, hogy a közúti közlekedési szabályok betartatása és szabályszegés esetén annak szankcionálása a rendőrség és a közterület-felügyelet hatáskörébe tartozik. Amennyiben a jövőben továbbra is szabálysértést tapasztal, kérjük vegye fel a kapcsolatot a két rendészeti szerv valamelyikével."

---

Szabálytalanul parkoló autóktól nem lehet belátni a forgalmat. Kérem a hiányzó, kiszedett pollereket pótolják. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 81

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Mellékelten küldjük a bejelentésével kapcsolatos tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.02.04. Budapest Közút válasza: "A tárgyi útszakaszon, valamint a járdán a megállás és a várakozás nem megengedett, erre vonatkozó jelzőtábla a 79. számnál található. A megállást tiltó, sárga színű festést az idei évben felújítjuk. A járda rossz állapota miatt, annak teljeskörű javítása után látunk...

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ezt csak pollerekkel lehetne megoldani, az esti órákban, mikor már a közteresek nem járják a várost úgyanúgy feláll a képen látható fehér furgon a járdára.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban mellékelten küldjük tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Szabálytalanul parkoló autóktól nem lehet belátni a forgalmat. Kérem a hiányzó, kiszedett pollereket pótolják. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2022.02.04. Budapest Közút válasza: "A tárgyi útszakaszon, valamint a járdán a megállás és a várakozás nem megengedett, erre vonatkozó jelzőtábla a 79. számnál található. A megáll...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjétek el az Újbuda Közterület Felügyeletnek lécci.
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi útszakaszon, valamint a járdán a megállás és a várakozás nem megengedett, erre vonatkozó jelzőtábla a 79. számnál található. A megállást tiltó, sárga színű festést az ide
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Állandóan teleparkolt kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    1114-Bertalan Lajos utca - Műegyetem rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lekopott sárga felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére