Megoldott

Kidőlt fa

Egy frissen ültetett fát kidöntött a szél, még menthetőnek tűnik.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gidófalvy Lajos u. 6

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Kidőlt fa itt jelenleg nincs, tehát a bejelentés lezárható. Viszont van kb. 5 másik fa, ami kiszáradt.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Ügyintéző: Dankó Csilla
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00095671 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Varga Bercel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére