Megoldott

Kettétört fa

A Hungária körúton egy fiatalabb fa kettétört, nem tudom, hogy menthető-e még, vagy ki kell vágni.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Hungária krt. 5-714

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Heuer Orsolya hozzászólt a bejelentéshez.

    A válaszuk után nem sokkal eltávolították a kitört fát, és elő lett készítve új facsemeték ültetéséhez, és a közelében még többet is fognak ültetni! Köszönjük!!!
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Dankó Csilla
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00095669 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Heuer Orsolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gondozatlan terület.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Rita
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burjánzó sarjhajtások

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére